Yeniden Merhaba...

Çoook uzun bir zaman olmuş 1 yıl kadar... Rüzgar'ın 1. yaşı ve 1. yaşı ile birlikte benim süt iznimin bitmesi kendimi bir anda işlerin ve evin içinde bulmam da bir olmuş :)
Son 1 sene de neler oldu? Geriye dönüp baktığım zaman 365 gün aslında hızlı geçen ama kimi yerinde de geçmek bilmeyen dakikalarla dolu bir sene oldu benim için... Kısa bir özet geçecek olur isek,

En son yazımı paylaştığımdan beri, Rüzgar emeklerken... artık yürüyor... Ama halen sadece mama, baba, ver, kaka, abaaa, maaaa (su) diyor... Erkektir diyoruz, babası da dayısı da 3 yaşında konuşmuş olduğundandır diyoruz ve bu durumu takmıyoruz, devam ediyoruz...

Ben deniz, e artık çocuk da oldu 1 yaşında insaf be kadın artık kilo ver diyerek kendime çeki düzen verme yoluna girerek başarı ile 4 aylık sürede 10 kilo vermiş bulunuyorum, gururluyum :) Çalışmalarım ilerleyen günlerde devam edecektir, demek ki bloga 10 kilo eksik devam ediyoruz, eh bi Rüzgar kadar eder az buz değil ;)

Rüzgar ise son hız modern adı "2 yaş sendromu" olan moda hızlı bir giriş yapmış olup, çılgın anlar yaşamakta ve yaşatmakta bize, önümüzdeki paylaşımlar, büyük ihtimal bol bol "2 yaş sendromu" teribble 2" gibi kelimeler içeriyor olacak ya da bunların daha ünlemleştirilmişi; imdaatt, yeteerr, e insaf be çocuk, yapma çocuuummm, duur, hayırrrr gibi kelimelerle süslü olacaktır diye düşünüyorum. 

Kısacası önümüzdeki günlerde her yönden Rüzgar'ı ve beni çok hareketli günler bekliyor olacak...

Bizi takip edin ! Sevgiler 

¡Compártelo!

0 yorum:

Yorum Gönder

Arama

 
Çaylak Anne Copyright © 2011 | Tema diseñado por: compartidisimo | Con la tecnología de: Blogger